Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Зеленський: Ердоган докладатиме активних особистих зусиль для звільнення українців і кримських татар, яких незаконно утримує РФ

16 жовтня, 2020 - 22:21
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що турецький колега Реджеп Таїп Ердоган запевнив його, що докладатиме активних особистих зусиль для звільнення політичних в'язнів українців і кримських татар, яких незаконно утримує Російська Федерація.

"Президент Ердоган запевнив, що й надалі докладатиме активних особистих зусиль для звільнення політичних в'язнів, українців і кримських татар, яких незаконно утримує Росія", - сказав він на брифінгу з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом після їхньої зустрічі в п'ятницю в Стамбулі.

Зеленський зазначив, що для забезпечення прав людини в окупованому Криму Україна і Туреччина тісно співпрацюватимуть у рамках 75-ї сесії Генасамблеї ООН.

"Я також запросив Туреччину приєднатися до нашого проекту Кримської платформи. Це інструмент консолідації міжнародних партнерів для захисту прав кримчан і деокупації українського півострова", - зазначив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ