Треба зрозуміти, що кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів — не єсть тільки звичайною відміною в передсвідченнях, а єсть справжньою цілковитою зрадою.
Борис Грінченко, український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч

Волкер назвав ключовий інструмент для збереження санкцій проти Росії

16 листопада, 2018 - 21:05
Фото Reuters

Мінські угоди - ключовий інструмент для збереження санкцій проти Росії заради відновлення територіальної цілісності України.

Про це спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер заявив під час засідання комісії стратегічного партнерства США-Україна, про що поділився у Twitter.

"Я також підкреслив цінність Мінських угод, які, будучи підписаними в скрутний час, підтверджують обов'язок Росії відносно територіальної цілісності України і є ключовим інструментом для збереження санкцій", - написав він.

Волкер також приєднався до слів помічника держсекретаря США у справах Європи і Євразії Уесса Мітчелла про те, що США "як і раніше прихильні успіху України як суверенної європейської держави, вільної і мирної".

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...