Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

ОБСЄ: Росія збирається відкликати своїх офіцерів зі СЦКК

16 грудня, 2017 - 17:57
Фото Миколи Тимченка, "День"

Міноборони РФ має намір відкликати російських офіцерів зі Спільного центру з контролю та координації припинення вогню на Донбасі.

Про це сказано у звіті місії ОБСЄ.

Спостерігачі ОБСЄ отримали листа від російського оборонного відомства, в якому йдеться про відкликання російських офіцерів зі спільного центру.

"14 грудня представник Збройних сил України при Спільному центрі з контролю та координації (СЦКК) у штабі СЦКК, розташованому в підконтрольному урядові м. Соледар (79 км на північ від Донецька), передав СММ листа від Міністерства оборони Російської Федерації з повідомленням про те, що Російська Федерація збирається відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил зі СЦКК", - сказано в повідомленні.

Спільний центр з контролю та координації припинення вогню - група з контролю за дотриманням Мінських домовленстей, до якої входять представники української та російської сторін, а також бойовики ОРДЛО. Центр розпочав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледар Донецької області.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...