Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Більше третини переселенців з Криму та Донбасу не хочуть повертатися додому

16 грудня, 2018 - 22:06
Фото Reuters

На Донбас і в Крим після завершення військового конфлікту та анексії не планують повертатися 38% внутрішньо переміщених осіб.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Національною системою моніторингу Міжнародної організації з міграції, повідомляє Міністерство з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

За даними опитування, проведеного у липні-вересні 2018 року у Київській, Чернігівській, Волинській і Чернівецькій областях частка людей, які не планують повертатися, становить понад 60%.

Кількість людей, які мають намір повернутися на тимчасово окуповані території після закінчення війни, знизилася: у вересні 2017 року таких було 32%, у вересні 2018 - 25%.

Серед опитаних виїхати за кордон мають намір 5%.

Понад 54% респондентів повністю довіряють місцевому населенню, 80% переселенців повністю або частково інтегровані у свої громади.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ