Влада частіше переходила з рук до рук, аніж від голови до голови.
Станіслав Єжи Лєц, відомий польський афорист, сатирик, гострослов і поет

ВР в четвер планує призначити міністрів АПК, енергетики і освіти, а керівника Мінветеранів - у п'ятницю

16 грудня, 2020 - 20:51
Фото Руслана Канюки, "День"

Верховна Рада планує 17 грудня призначити Романа Лещенка на посаду міністра аграрної політики і продовольства України, Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем'єр-міністра - міністра енергетики, Сергія Шкарлета міністром освіти і науки, а питання про призначення Юлії Лапутіної міністром у справах ветеранів, швидше за все, буде включено до порядку денного пленарного засідання 18 грудня.

"Ймовірно, що в четвер будуть винесені на голосування в зал питання про призначення Вітренка і Шкарлета на посади міністрів. Також завтра розглянемо питання про призначення Лещенка. Питання про призначення міністра ветеранів, очевидно, буде розглянуто в п'ятницю, це кандидатура пані Лапутіної", - повідомила в четвер у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Разом із тим парламентарій підтвердила, що питання відставки міністра охорони довкілля і природних ресурсів Романа Абрамовського парламент точно не розглядатиме на поточному тижні. Більше того, вона не виключає, що він може продовжити працювати в уряді і в подальшому.

"Він продовжує поки працювати. Буде продовжена дискусія, співпраця з ним. Принаймні, зараз пан Абрамовський не йтиме у відставку. Можливо, він взагалі продовжить свою роботу на посаді профільного міністра, але це повинен бути результат певного діалогу з прем'єром, президентом, з комітетом у разі необхідності", - уточнила парламентарій.

Крім того, вона наголосила, що в будь-якому випадку до цього кадрового питання Рада повернеться не раніше, ніж 12 січня, оскільки поточний пленарний тиждень є завершальним у році, що минає.

Як повідомлялося, Рада зняла з порядку денного в середу розгляд питання про відставку міністра охорони довкілля і природних ресурсів Романа Абрамовського на прохання профільного комітету, який попросив дати додатковий час на його вивчення.

Після закінчення засідання фракції "Слуга народу" у вівторок перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко повідомив, що з цього питання "триватимуть консультації між прем'єром і профільним комітетом, президентом, депутатами".

Крім того, депутат Юрій Камельчук в середу повідомив, що фракція "Слуга народу" не розглядатиме питання відставки Абрамовського найближчим часом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ