Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

На Вінниччині до Дня Соборності започаткували флешмоб «Ми – українці!»

17 січня, 2020 - 12:42
Фото з архіву "Дня"

«Що означає Соборність для тебе?», – відповісти на це запитання, запропонували українцям співробітники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА. Власну відповідь ініціатори флешмобу дали у форматі відеоролика. Але це не догма. Сформулювати свої думки можна у вигляді текстової публікації, цікавого плакату, «гіфки», чи навіть пісні. Головне розмісти їх у соціальних мережах. Естафету вже передали райдержадміністраціям області та інших структурним підрозділам облдержадміністрації. Організатори сподіваються, що його підхоплять держустанови і відомства, а також громадські діячі та журналісти.

«Ми сподіваємося, що флешмоб охопить всі регіони і стане всеукраїнським, – каже заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Альона Лавровська. – Це своєрідний челендж, який дозволить нагадати українцям про значимість Дня Соборності України як державного свята, і соборності нашої держави як такої. Її єдності, цілісності і неподільності. Це актуально зараз, бо українці повинні визначитись, що означає для них Соборність України. Тому пропонуємо усім взяти участь у флешмобі і поділитися своїми думками в соцмережах».

Триватиме флешмоб до 22 січня, Дня Соборності України. У цей день на Вінниччині відбудуться урочисті заходи. У всіх районах області та містах обласного значення планується проведення книжкових, художніх та фотовиставок. У навчальних закладах області – «круглі столи», семінари, позакласні читання з історії України, тематичні уроки історії та української літератури, бесіди, години спілкування тощо.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ