Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

Навального арештували в аеропорту, у Amnesty International назвали його "в'язнем сумління"

17 січня, 2021 - 21:12
Фото: Reuters

Російський опозиціонер Олексій Навальний став в'язнем совісті. Російська влада повинні його негайно звільнити.

Про це сказано у заяві Amnesty International.

Директор московського офісу організації Наталія Звягіна заявила, що арешт в аеропорту "Шереметьєво" став ще одним доказом спроб змусити замовкнути політика.

"Арешт Олексія Навального є ще одним свідченням того, що російські власті намагаються змусити його замовкнути. Його затримання лише підкреслює необхідність розслідування його заяв про те, що він був отруєний агентами державних спецслужб, які діяли за наказом самого високого рівня", — сказала Наталія Звягіна, директор московського офісу Amnesty International.

Також в організації закликали звільнити всіх журналістів і прихильників Навального, яких затримали в аеропорту "Внуково" сьогодні. Повідомлялося про затримання 53 чоловік.

Нагадаємо, сьогодні Олексій Навальний повернувся в Росію, прилетівши рейсом до Москви з Берліна. На прикордонному контролі його затримала поліція і відвела в спеціальну кімнату аеропорту "Шереметьєво".

Навальний перебував у Німеччині з кінця серпня 2020 року. Там він проходив курс лікування та реабілітацію через отруєння. Як було встановлено, Навального отруїли "Новачком", а до отруєння причетні співробітники ФСБ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ