Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

Порошенко зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Столтенбергом

17 лютого, 2018 - 16:03
Фото: president.gov.ua

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, повідомили у прес-службі Адміністрації Президента.

На зустрічі Президент підкреслив, що Україна послідовно продовжує курс євроатлантичної інтеграції та реформи сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів Альянсу.

Також було висловлено зацікавленість у залученні більшої практичної та експертної допомоги НАТО для досягнення подальшого прогресу на цьому шляху.

Повідомляють, що глава держави обговорив з Генеральним секретарем перспективи посилення взаємодії України з Альянсом за результатами Саміту НАТО у Брюсселі у липні 2018 року.

"Україна послідовно продовжує курс євроатлантичної інтеграції та реформи сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів Альянсу. Ми зацікавлені у залученні більшої практичної та експертної допомоги NATO для досягнення подальшого прогресу на цьому шляху", - написав Президент на своїй сторінці у Facebook після зустрічі.

Нагадаємо, Північноатлантичний альянс підтримує прагнення України набути повноцінного членства в НАТО.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...