Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Гренландія буде продавати воду танучих льодовиків

17 лютого, 2020 - 22:53
Фото: Unsplash / Jay Ruzesky

Гренландія планує продавати талу воду комерційним компаніям.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Tagesspiegel.

Повідомляється, що всього було виписано 16 ліцензій на експорт талої води, на даний момент їх отримали дев'ять проектів. В першу чергу влада орієнтується на комерційні компанії.

“Зміна клімату сприяє таненню льоду. Але це також призводить до збільшення дефіциту води в світі. Тала вода була в Гренландії у великих кількостях протягом багатьох выкыв. Планується зробити з неї продукт, який користується попитом на ринку", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що танення льоду Гренландії збільшилося в сім разів в період з 1992 по 2018 року. Відповідні дані були представлені міжнародною групою полярних дослідників. За цей період льодовики Гренландії втратили 3,8 трильйона тонн льоду. Дослідники стверджують, що до кінця 21 століття це призведе до підвищення рівня Світового океану на 7 сантиметрів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ