Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

"Північний потік-2" знаходиться у протиріччі з інтересами ЄС, - депутат ЄП

17 березня, 2019 - 15:23
Фото: Reuters

Депутат Європарламенту від Німеччини, кандидат на пост глави Єврокомісії (ЄК) Манфред Вебер пообіцяв, що в разі якщо йому вдасться зайняти цю посаду, він зробить все можливе, щоб заблокувати проект “Північний потік-2”.

Про це політик розповів в інтерв’ю польському Newsweek.

“Категорично відкидаю будівництво газопроводу „Північний потік-2“. Це не економічний проект, а чисто політичний, який знаходиться в протиріччі з інтересами Європейського Союзу, тому ми повинні його заблокувати ”, - сказав він.

Також Вебер запевнив, що зробить “все можливе, щоб зупинити цей проект”. “У нас на даний момент вже є інструменти для цього, я маю на увазі директиву газову та енергетичну. І якщо я стану главою Єврокомісії, я ще раз їх вивчу і подивлюся, які у нас є ще варіанти, щоб вплинути на цей проект”, — додав політик, підкресливши, що його позиція з цього питання зрозуміла.

“Північний потік-2” суперечить європейським інтересам і повинен бути заблокований“, — підкреслив він. У разі реалізації цей проект, на його думку, “значно торкнеться інтересів України, а в довгостроковій перспективі вплине на ціну газу для всієї Європи”.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ