Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Кулеба: пандемія не завадить розслідуванню катастрофи літака "МАУ"

17 квітня, 2020 - 12:35
Фото з відкритих джерел
Пандемія COVID-19 не завадить розслідуванню причин катастрофи літака авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", який був збитий Іраном у січні.
 
Про це наголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Радіо Свобода", повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"Пандемія ускладнює все. Дипломатія загалом зараз переживає особливий час, коли всі контакти перейшли в онлайн. Але я би сказав, що суттєво на переговори саме з цього питання вона не впливає. Тобто все, що необхідно вирішити для досягнення мети, можна вирішити навіть у таких умовах", - сказав Кулеба.
 
Міністр зазначив, що в середу він із міністрами закордонних справ Канади, Швеції, Афганістану та Великої Британії провели телефонну конференцію, під час якої обговорили і це питання. 
 
"Зійшлися на тому, що в жодному з ключових питань пандемія нам не стане на заваді. Десь просто доведеться придумати більш креативні способи вирішення логістичних завдань", - наголосив Кулеба.
 
Глава МЗС також запевнив, що позиція України не змінилася, і він продовжує працювати на результат у тісній співпраці з колегами з Міжнародної групи з координації допомоги жертвам катастрофи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ