Без знання української мови українські устремління виявляться збудованими на піску.
Олександр Потебня, український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч

До весілля принца Гаррі і Меган Маркл створили авто

17 травня, 2018 - 21:24
Фото ВВС Top Gear

У дизайнерському підрозділі британського автовиробника Mini зробили ексклюзивну модель хетчбека Mini Cooper S для весілля принца Гаррі і Меган Маркл, яке відбудеться 19 травня.

Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС Top Gear.

Для того, щоб об'єднати національну символіку британського принца Гаррі і американки Меган Маркл, на дах були нанесені кілька шарів фарби по особливому дизайн-проекту. Юніон Джек і зоряно-смугастий прапор об'єдналися в хитромудру графічну конструкцію. П'ять білих смуг на даху повторюються на капоті і задніх крилах в сріблястому відтінку.

На передніх крилах окантовка повторителей повороту виконана за допомогою технології 3D друку. На них нанесені ініціали M і H з серцем між ними. Ще один нюанс - світлодіодні проекційні зображення, які з'являються при відкритті дверей з написом "Just Married" (Молодята).

Автомобіль існує в єдиному екземплярі кришталево білого кольору з дахом, на якому з'явилася унікальна графічна аплікація, виконана вручну.

У салоні інтер'єр унікального хетчбека отримав не тільки накладки з іменами нариченного і нареченої, а також датою весілля, а й деталі в стилі малюнка на даху на підголівниках, дверях і приладовій панелі.

Нагадаємо, що принцу Гаррі і Меган Маркл на весілля подарують врятованого бика.

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...