Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Волкер і Порошенко наголосили на важливості розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі

17 травня, 2018 - 10:10
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко та спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер на зустрічі в Києві в середу відзначили важливість уведення миротворчої місії ООН на окуповану територію Донбасу та обговорили питання співпраці у сфері оборони між двома країнами.

Про це повідомила прес-служба Адміністрації президента на офіційному сайті.

"Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та наголосили на важливості розгортання миротворчої місії ООН на його окупованій частині. Петро Порошенко та Курт Волкер відзначили необхідність негайного звільнення українських заручників", - повідомила прес-служба глави держави за підсумками зустрічі.

Особлива увага приділялася співпраці у сфері безпеки та оборони між Україною та США, зміцненню партнерства України з НАТО і питанню енергетичної безпеки з урахуванням ризиків, які становить проект "Північний потік 2".

Крім того, сторони обговорили прогрес і підтримку України на шляху реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією.

Готовність американських збройних сил допомогти у переговорах про мир для всіх громадян України відзначив також Курт Волкер на своїй сторінці у Twitter.

“Американські збройні сили готові допомогти у переговорах про мир для всіх громадян України, але все ще чекають серйозної реакції Росії на січневі пропозиції” - йдеться у повідомленні.

Петро Порошенко у своєму Twitter відзначив, що важливою темою його розмови з Волкером була необхідність негайного звільнення українських заручників.

 

Ситуація на Донбасі та важливість розгортання миротворчої місії ООН на його окупованій частині – основна тема сьогоднішньої розмови зі Спеціальним представником США Куртом Волкером.

Також наголосили на необхідності негайного звільнення українських заручників. pic.twitter.com/Q5PFmoRjn4

— Петро Порошенко (@poroshenko) 16 мая 2018 г.

Волкер також подякував Порошенку за конструктивний діалог і наголосив на тому, що громадяни України на окупованих територіях потребують допомоги і прагнуть миру.

“Гуманітарні витрати на військові дії продовжують зростати. Народ Донбасу потребує допомоги”, - написав Волкер у Twitter.

The humanitarian cost of the fighting continues to mount. The people of Donbas need help. #Peace4Ukraine and #UkraineNotForgotten (with Assistant Administrator @BBiermanUSAID) pic.twitter.com/IZc0UVDThV

— Kurt Volker (@SpecRepUkraine) 16 мая 2018 г.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...