Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Президент підписав указ про створення оргкомітету з проведення інавгурації

17 травня, 2019 - 09:46
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення організаційного комітету з проведення інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського.

Про це йдеться в указі №228/2019 від 16 травня, оприлюдненому на офіційному сайті Адміністрації Президента.

"З метою належної організації проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного Президента України, постановляю утворити Організаційний комітет із забезпечення проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного Президента України", - йдеться у тексті документа.

"Організаційному комітету у дводенний строк затвердити план щодо організації та проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного Президента України", - сказано в указі.

МЗС України доручено вирішити питання, пов'язані із запрошенням іноземних делегацій на інавгурацію.

Також доручено МВС України вжити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку під час підготовки і проведення інавгурації.

Кабміну і ДУС доручено вирішити фінансові питання та питання матеріально-технічного забезпечення, Держкомтелерадіо - забезпечити висвітлення у ЗМІ.

Також затверджено персональний склад організаційного комітету. Його співголовами стали перший заступник керівника Апарату Верховної Ради України - керуючий справами Петро Боднар (за згодою) та керівник Апарату Адміністрації Президента України Олексій Дніпров.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ