Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Британії переговори щодо угоди про Brexit закінчилися безрезультатно

17 травня, 2019 - 16:15
Фото: Reuters

Переговори щодо угоди про Brexit, які шість тижнів вели уряд прем'єр-міністерки Великобританії Терези Мей та опозиційна Лейбористська партія, закінчилися безрезультатно.

Про це в п'ятницю, 17 травня, повідомив лідер лейбористів Джеремі Корбін, передає Deutsche Welle.

Сторони так і не спромоглися дійти згоди щодо шляхів втілення рішення референдуму 2016 року про вихід країни зі складу ЄС.

"Хоч у деяких сферах компроміси були можливі, ми виявилися нездатними подолати важливі політичні прогалини між нами", - написав Корбін у відкритому дисті до прем'єрки, який цитує агентство Reuters. Лідер лейбористів також додав, що слабкість та нестабільність уряду Мей не давали впевненості в збереженні можливої домовленості.

Нагадаємо, Тереза Мей має намір провести на початку червня в Палаті громад нове голосування щодо договору з ЄС про вихід країни зі складу блоку. Мей уже тричі намагалася провести через парламент угоду про Brexit, проте безуспішно.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ