Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

У Вінниці розробили дев’ять туристичних маршрутів

17 травня, 2019 - 23:07
Фото автора

Упродовж двох днів, сьогодні і вчора, готельєри, ресторатори та представники туристичних агенцій з різних куточків України обговорювали, як можна завдяки внутрішньому туризму створити додану вартість для вінницьких територій та громад. Фіналом туристичного бізнес-форуму VinTourism стала презентація дев’яти туристичних маршрутів, які напрацювали у групах як досвідчені бізнесмени, так і ті, хто тільки прагне займатися туризмом.

Цікаві розваги, місця сили, вело-мандрівки, фестивалі, палаци, монастирі, рафтинг, еко-садиби – такі туристичні родзинки лягли на карту Вінниччини. Усі вони розпочинаються у Вінниці і розходяться у різні куточки районів області. Кожен створений туристичний продукт містить карту з вказівниками, у кого зупинитися на ночівлю, де поїсти та що можна побачити дорогою.

«Тема туризму, який може допомогти розвивати території і відновлювати історичні пам’ятки, надзвичайно актуальна для Поділля. У нас є, що показати. Маємо багато зелених садиб, атмосферних ресторанчиків, духовних святинь, місць сили, які потребують розвитку й уваги. Тому у другий день ми зініціювали створення туристичних маршрутів, які будуть працювати над популяризації внутрішнього потенціалу регіону, – розповідає  організаторка форуму, президент Вінницького Клубу Ділових Людей Надія Лисецька. – Усі напрацювання будуть передані профільному департамент Вінницької ОДА для подальшого впровадження. А тим часом самі учасники з Вінниччині, які напрацювали цей туристичний продукт вже можуть його втілювати його у життя, співпрацюючи з туристичними фірмами області та України».

До слова, за останні п’ять років у Вінниці відкрилося три нових 4-зіркових готелів, а загальна кількість баз розміщення вже наближається до 50 закладів  (2000 ліжкомісць). За приблизним оцінками, у 2018 році в готелях міста зупинялось 60 тис. туристів. За перший квартал 2019 року  Вінниця зібрала майже 190 тисяч гривень туристичного збору, за аналогічний період у 2018 році – лише 67 тисяч гривень.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ