Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Супрун розповіла, що краще пити у спеку

17 червня, 2018 - 15:08
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

У спекотну погоду організм врятує від перегріву не морозиво чи крижана вода, а гарячий чай. Про це в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала у себе в Facebook.

"Експериментально доведено, що тіло реагує на холодну воду зменшенням потовиділення, а отже - гірше охолоджується і зберігає тепло. Натомість, гарячий чай додає нам тепла, і цим самим змушує надмірно пітніти. Якщо погода суха, вітряна, ми не щільно одягнені, тоді піт буде вільно випаровуватись і дарувати шкірі жадану прохолоду", - зазначила вона.

Натомість у вологі чи геть безвітряні дні, чи коли на людині багато одягу, "цей трюк із чаєм чи теплою водою може не спрацювати", додала в.о. міністра.

"Тоді радять пити прохолодну воду. Холодну воду варто також пити людям, що не пітніють через власні фізіологічні особливості", - резюмувала Супрун.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві охорони здоров'я розповіли, скільки часу треба спати дітям і дорослим і як покращити сон

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...