Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

У МЗС Естонії заявили про необхідність продовження санкцій проти РФ

17 червня, 2019 - 09:55
Foto: Ilmar Saabas

Міністр закордонних справі Естонії Урмас Рейнсалу в понеділок прийме в Люксембурзі участь в засіданні ради ЄС із закордонних справ, де буде обговорюватися підвищення ефективності зовнішньої політики і політики безпеки ЄС. Рейнсалу знову заявив про підтримку санкцій проти РФ через анексію Криму.

Про це повідомляє УНН з посиланням на ERR.

На майбутній зустрічі Рейнсалу має намір підкреслити як необхідність тісної євроатлантичної співпраці для безпеки Європи, так і солідарність в політиці щодо Росії, повідомляє в неділю, 16 червня, Балтійська служба новин.

"Після окупації Криму Європейський союз був одним з найважливіших прихильників підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. Санкції як і раніше є одним з найбільш ефективних засобів реагування на грубе порушення міжнародного права, і ми повинні зараз дотримуватися єдиної лінії продовжувати їх до тих пір, поки Росія не зробить конкретні кроки щодо виконання Мінських домовленостей і деескалації, - підкреслив Рейнсалу. - У цьому контексті Естонія звертає велику увагу на трансатлантичну єдність і збільшення ефективності співпраці НАТО і ЄС ".

За словами Рейнсалу, для Естонії важливо, щоб єдина зовнішня політика ЄС формувалася в рівній мірі усіма союзними державами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ