Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Через 30 років на узбережжі Британії з’явиться десяток нових видів акул, - науковці

17 липня, 2018 - 13:35
Фото Sky News

Потепління морів протягом найближчих 30 років може призвести до появи на узбережжі Великої Британії ще десятка видів акул. Про це пише SkyNews із посиланням на прогнози науковців.

Наразі у водах Сполученого королівства існує вже близько 40 видів акул. Проте через зміну клімату можуть з’явитися нові – представники морських хижаків середземноморської та африканської акваторій.  

Зокрема, йдеться у публікації, до 2050 року у водах Британії можуть з’явитися такі акули, як акула-молот велика (Sphyrna mokarran), акула-гоблін або ж акула-носоріг (Mitsukurina owstoni), акула смуглява (Carcharhinus obscurus), акула шовкова (Carcharhinus falciformis), акула довгокрила (Carcharhinus longimanus), акула бронзова (Carcharhinus brachyurus), мако довгоплавцева (Isurus paucus), лисяча акула великоока (Alopias superciliosus) та інші.

Як повідомлялося, торік у листопаді унаслідок нападу акул на африканських мігрантів у Середземному морі 31 людина загинула і ще 40 пропали безвісти

Нагадаємо, що раніше біля берегів району Алграве виловили доісторичний вид акули. Виявлена ​​португальськими дослідниками плащеносна акула мешкала в Атлантичному океані ще 80 мільйонів років тому, тож вчені прозвали знахідку "живою скам'янілістю".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ