Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Ірландія планує вивести свої нафтові запаси з Великої Британії у зв'язку з Brexit

17 липня, 2018 - 18:45
Фото: Reuters

Уряд Ірландії збирається затвердити план з транспортування 200 тис. тон нафтових запасів країни з Великої Британії в Ірландію або інші держави ЄС у зв'язку з Brexit.

Про це пише газета Business Insider.

За даними видання, таке рішення прийнято з міркувань національної безпеки. Влада Ірландії побоюються «непередбачених обставин», які можуть виникнути у зв'язку з «Брексітом». Джерело заявило газеті, що рішення про перекидання запасів нафти і нафтопродуктів може бути остаточно затверджено в середу, 18 липня.

12 липня уряд Великобританії опублікував стратегію по «Брексіту», в якій представлено бачення майбутніх відносин з ЄС. Вони, згідно з документом, будуть засновані на взаємній вигоді, поважатися буде як суверенітет Великобританії, так і незалежність ЄС.

Нагадаємо, Тереза Мей заявила, що британське суспільство ризикує зірвати Brexit.

Стратегія, узгоджена тиждень тому з кабінетом міністрів, не має альтернатив, вважає Мей. Вона дозволить відновити національний суверенітет Великої Британії, покладе кінець "величезним виплатам" Брюсселя, дасть провести незалежну торговельну політику і створити нове економічне партнерство з ЄС.

Повідомлялося також, що у Британії запропонували Північній Ірландії перебувати в зоні дії подвійного законодавства після Brexit.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...