Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

РФ призупинила роботу газопроводу "Північний потік"

17 липня, 2018 - 13:53
Фото Reuters

Російська Федерація припинила роботу газопроводу "Північний потік", українська газотранспортна система (ГТС) компенсує постачання європейським споживачам. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАК "Нафтогаз України" в Twitter.

Повідомляється, що Російська Федерація припинила роботу газопроводу "Північний потік", а українська газотранспортна система (ГТС), яка ніколи не зупиняла транзит через ремонт або техобслуговування, компенсує поставки газу європейським споживачам

"Це непогана відповідь, чия ГТС надійніша, для учасників тристоронніх українсько-європейсько-російських переговорів", - наголосили в "Нафтогазі"

Газопровід "Північний потік" йде по дну Балтійського моря з Росії до Німеччини. Сьогодні він повністю зупинений на плановий ремонт до кінця липня. Також на сьогодні заплановано тристоронні переговори між РФ, Україною та Європейською комісією з питань поставок газу.

Читайте також - "Нафтогаз" хоче знизити тариф на транзит газу

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...