Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Денісова назвала варіанти звільнення українських моряків

17 липня, 2019 - 19:31
Фото з відкритих джерел

Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова запропонувала новий варіант для звільнення 24 українських моряків, яких затримали в Керченській протоці в листопаді минулого року.

Про це повідомляє омбудсмен в Facebook.

За її словами, у кримінально-процесуальному кодексі Російської Федерації передбачена можливість відпустити затриманих під особисте зобов'язання або поручителя.

"Я, як Уповноважений Верховної ради України з прав людини запропонувала своє таке зобов'язання про забезпечення участі наших військовополонених у попередньому досудовому розгляді, якщо таке буде", - повідомила вона.

Крім того, вона заявила, що продовження арешту 24 всім військовополоненим українським морякам на три місяці було очікуваним результатом.

"Суд задовольнив клопотання слідчих і продовжив арешт 24 всім військовополоненим українським морякам на три місяці - до 24 і 26 жовтня. Такий результат був очікуваним", - заявила омбудсмен.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ