Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

США змінили главу делегації на "ракетних" переговорах з РФ

17 липня, 2019 - 16:30
Фото Reuters

Держсекретар США Майк Помпео вирішив замінити голову американської делегації на переговорах з Росією щодо контролю над озброєннями. 

Про це повідомляє "ЄП" з посиланням на Politico.

Замість своєї заступниці з питань контролю над озброєннями Андреи Томпсон Помпео зробив головою делегації на переговорах з РФ 17 липня ще одного свого заступника Джона Саллівана.

Делегація, до якої зараз належить Салліван, Томпсон та інші високопосадовці США, бере участь у стратегічному діалозі з питань безпеки в Женеві, де американські чиновники мають намір обговорити з заступником міністра закордонних справ Росії Сергеєм Рябковим, які заходи можуть замінити Договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, з якого США вийшли цьогоріч.

Рішення замінити Томпсон ухвалили тому, що Томпсон приховала інформацію про знайомство з Полом Еріксоном - колишнім хлопцем Марії Бутіної, яку засудили за те, що як мінімум з 2015 року вона вела в США "конспіративну діяльність" на користь Росії, діяла як агент російського чиновника і "використовувала особисті зв'язки з американцем, що має вплив на політику США".

Томпсон під час слухань в Конгресі щодо затвердження її кандидатури на посаду не розказала про дружбу з Еріксоном.

Колишній начальник Томпсон, помічник президента з національної безпеки Майкл Флінн в лютому 2017 року був змушений піти у відставку через те, що не повною мірою поінформував віцепрезидента Майка Пенса про бесіди з Сергеєм Кисляком, який був послом РФ в США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ