Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Бойовики змусили українського журналіста Асєєва зізнатися у шпигунстві

17 серпня, 2018 - 19:46
Скріншот з відео

Бойовики ОРДО вибили зі взятого у полон українського журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) визнання у шпигунстві і показали це на одному з російських телеканалів.

Про це пише в своєму Facebook Єгор Фірсов.

Асєєв став учасником програми "Сладков +" на "Росія 24". Як пояснив її ведучий Олександр Сладков, він "спеціально приїхав для інтервью з журналістом на Донбас".

"Сталося те, про що я неодноразово попереджав. Бойовики вибили в Стаса визнання у шпигунстві і співпраці із розвідкою. Йому присвятили цілу передачу на каналі "Росія 24", - пише він.

"Там є весь набір фейків і штампів і щоденники, і шпигунство, і участь в батальйоні, і київські куратори. Таке враження, що Стаса змусили визнаватися в усьому, що тільки можна собі уявити", - журиться Фірсов.

Він звертає увагу на поведінку Асєєва під час інтерв'ю - тремтячий голос і руки, які вже за звичкою тримаються, як в наручниках.

"Постановочні кадри, де він їсть, а на столі пляшка боржомі і пляшечки з ліками", - додає екс-депутат.

Фірсов припустив, що на цьому окупанти не зупиняться і покажуть ще прес-конференції та інші заходи, на яких будуть переконувати, що Асєєв шпигун.

"Сподіваюся, що ніхто не сприйме цей фейк всерйоз, оскільки це очевидна, і як я писав раніше, спланована постановка", - резюмував він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...