У політиці обов'язково доводиться зраджувати або країну, або електорат. Я вибираю зраду електорату.
Шарль де Голль, французький генерал, президент Франції в 1958–1969 роках

Окупанти зірвали домовленості щодо розведення сил в Золотому, - СЦКК

17 серпня, 2019 - 17:33
Фото: osce.org

Російсько-окупаційні сили порушили існуючі домовленості щодо розведення сил та засобів на ділянці №2 "Золоте" в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС).

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

Як повідомили в українській стороні Спільного центру з контролю та координації, бойовики не виконали свої зобов'язання щодо розмінування території в ділянці розведення сил "Золоте", чим зірвали сплановані заходи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які планувалося провести у п'ятницю, 16 серпня. Спостерігачі мали знайти місце встановлення камери для моніторингу ситуації на ділянці.

"Члени незаконних збройних формувань Росії не здійснили заходи з розмінування, що не дозволило технічному персоналу СММ ОБСЄ виконати сплановані заходи на заданій ділянці розведення. Таким чином ЗФ РФ грубо порушують мінські домовленості", - йдеться заяві.

У відомстві зазначили, що українські військові виконали свої зобов'язання згідно домовленостей в повному обсязі та розмінували територію, що проходить в межах підконтрольної українській владі ділянки розведення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ