Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Завтра в Одесі оголошено день жалоби через загибель людей під час пожежі

17 серпня, 2019 - 18:56
Фото: dumskaya.net

Одеська міськрада оголосила 18 серпня днем жалоби у місті через трагічну загибель у нічній пожежі дев'яти постояльців готелю "Токіо Стар".

Про це повідомляє прес-служба мерії на офіційному сайті.

"У ніч із 16 на 17 серпня в будівлі готелю «Токіо Стар» сталася пожежа, що призвела до загибелі людей. Розпорядженням Одеського міського голови №747 від 17 серпня у місті Одесі оголошено 18 серпня днем трауру", йдеться у розпорядженні, підписаному міським головою Геннадієм Трухановим.

Згідно з документом, на будівлях виконавчих органів та комунальних підприємств міськради, установ та організацій міста завтра буде приспущено Державні прапори України та прапор міста Одеси з траурними стрічками.

Читайте також: Кількість жертв пожежі в "Токіо Стар" зросла до дев'яти

Також підприємствам, установам і організаціям міста, незалежно від форми власності, рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

Як відомо, окрім дев'яти загиблих постояльців готелю, ще шестеро постраждалих перебувають у реанімації. За фактом пожежі в готелі розпочато кримінальне провадження.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ