Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Під Радою депутати та активісти обговорять план дій для попередження дитячого куріння

17 вересня, 2019 - 16:06
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

19 вересня о 9:00 біля Верховної Ради розпочнеться брифінг народних депутатів, міжнародних експертів та громадськості щодо плану дій для нового парламенту в контексті попередження дитячого куріння.

Про це передає tobaccocontrol.org.ua.

Експерти запропонують реалістичні законодавчі кроки, які допоможуть зробити так, щоб діти, народжені за час роботи дев’ятого скликання парламенту, та всі наступні покоління більше ніколи не почали курити.

Під час брифінгу учасники обговорять ключові напрямки зменшення привабливості та доступності тютюнових виробів задля профілактики неінфекційних захворювань та збільшення тривалості життя українців.

“Поширеність куріння в Україні серед людей віком від 15 років становить 20%, тобто 7,2 мільйона осіб в Україні курить. Щороку від хвороб, спричинених курінням, в Україні помирає 85 тисяч осіб. Щороку українська економіка втрачає 3,2% ВВП через витрати на лікування та втрату працездатності внаслідок куріння. Україна зобов’язана виконувати Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку ратифікувала ще у 2006 році та запровадити європейські правила контролю за тютюном та новими пристроями для куріння, відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС”, – пояснюють організатори брифінгу.

Адреса: м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, площа Конституції.

Для акредитації та додаткової інформації звертайтесь до Оксани Тотовицької, менеджера з комунікації ГО «Життя» +380632617405, oksana@center-life.org.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ