Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

''Північний потік-2'' наблизився до вод Данії

17 вересня, 2019 - 11:27
Ілюстративне фото

Корабель Solitaire, який будує «Північний потік-2» - російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України - наблизився до морської економічної зони Данії. Це єдина країна, через води якої мають прокласти трубопровід, яка ще не надала дозволу на його будівництво.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що до морської межі з Данією Solitaire дістанеться десь за місяць. Надалі корабель може «застрягнути» на тому місці, зупинивши будівництво трубопроводу.

«Ми зараз прямуємо до морського кордону Данії, а потім будемо очікувати на подальший розвиток проєкту, щоб прокласти трубопровід до Німеччини», — повідомив капітан корабля Solitaire Кенні Хоубен.

Водночас у Газпромі заявляють, що будівництво «Північного потоку-2» відбувається за графіком. Там також заявили, що очікують на отримання дозволу уряду Данії на прокладання трубопроводу в економічній зоні країни «найближчим часом».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ