У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український політичний і військовий діяч

Жодних переговорів щодо ПриватБанку уряд не веде, - Гончарук

17 вересня, 2019 - 12:15
Фото Миколи Тимченка, "День"

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що журналісти Financial Times неправильно зрозуміли його позицію щодо переговорів з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку. Прем'єр заявив, що жодних переговорів наразі не ведеться.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Щоб уникнути подальших маніпуляцій та розголосу, хочу розставити крапки «над і»: уряд уважно вивчає ситуацію навколо ПриватБанку (в тому числі й перемовини з колишніми його власниками, які проводились попередньою незалежною наглядовою радою банку). Жодних перемовин уряд ні з ким не веде», — заявив Гончарук.

Він також наголосив, що не настільки глибоко знає юридичні деталі справи, щоб коментувати її по суті.

«Але я впевнений, що буде зроблено все, щоб захистити гроші українських платників податків та національні інтереси України. І зроблено це буде в тісних консультаціях з міжнародними партнерами», — додав Гончарук.

Зранку 17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, у якій надало коментар Гончарука щодо ймовірного компромісу з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку.

«Я абсолютно переконаний, що нам потрібно зосередитися на зростанні зараз і шукати спільні рішення замість того, щоб витрачати наші ресурси на знищення одне одного. Тож я дуже позитивно ставлюся до риторики, спрямованої на пошук компромісу», — заявив Гончарук.

У статті також зазначають, що Гончарук заявив про необхідність пошуку компромісу спільно з МВФ, місія якого наразі перебуває в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ