Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Жодних переговорів щодо ПриватБанку уряд не веде, - Гончарук

17 вересня, 2019 - 12:15
Фото Миколи Тимченка, "День"

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що журналісти Financial Times неправильно зрозуміли його позицію щодо переговорів з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку. Прем'єр заявив, що жодних переговорів наразі не ведеться.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Щоб уникнути подальших маніпуляцій та розголосу, хочу розставити крапки «над і»: уряд уважно вивчає ситуацію навколо ПриватБанку (в тому числі й перемовини з колишніми його власниками, які проводились попередньою незалежною наглядовою радою банку). Жодних перемовин уряд ні з ким не веде», — заявив Гончарук.

Він також наголосив, що не настільки глибоко знає юридичні деталі справи, щоб коментувати її по суті.

«Але я впевнений, що буде зроблено все, щоб захистити гроші українських платників податків та національні інтереси України. І зроблено це буде в тісних консультаціях з міжнародними партнерами», — додав Гончарук.

Зранку 17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, у якій надало коментар Гончарука щодо ймовірного компромісу з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку.

«Я абсолютно переконаний, що нам потрібно зосередитися на зростанні зараз і шукати спільні рішення замість того, щоб витрачати наші ресурси на знищення одне одного. Тож я дуже позитивно ставлюся до риторики, спрямованої на пошук компромісу», — заявив Гончарук.

У статті також зазначають, що Гончарук заявив про необхідність пошуку компромісу спільно з МВФ, місія якого наразі перебуває в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ