Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Зеленський: Членство в НАТО є стратегічним курсом України

17 вересня, 2020 - 13:35
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що членство в НАТО є стратегічним курсом України, і це передбачено затвердженою 14 вересня Стратегією національної безпеки країни.

"Щоразу під час зустрічей із міжнародними лідерами я наголошую, що війна на сході України - це загроза не тільки для України, це загроза для безпеки і стабільності всіх країн Європи і світу. Наші партнери абсолютно солідарні зі мною в цьому питанні, саме тому ми об'єдналися для подолання наявних викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них. Одним із таких є інтеграція України в НАТО. На початку тижня я затвердив Стратегію національної безпеки України, відповідно до якої членство в НАТО є стратегічним курсом України", - сказав він, виступаючи в четвер на відкритті багатонаціональних навчань Rapid Trident-2020 у Львівській області.

Зеленський зазначив, що максимально швидко необхідно досягти сумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав-членів НАТО. "А також активізувати реформи, які дадуть змогу отримати запрошення і приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО", - зазначив він.

На його думку, навчання Rapid Trident-2020 - це не тільки черговий етап удосконалення військової майстерності, а й важливий крок на шляху євроатлантичної інтеграції України.

"Ці важливі навчання поліпшать оперативні можливості наших військ, поліпшать рівень сумісності між підрозділами і штабами Збройних сил України, США та інших членів і партнерів НАТО", - сказав президент.

Зеленський подякував усім учасникам навчань і міжнародним партнерам України за незмінну підтримку для стримування російської агресії та допомогу щодо посилення боєздатності української армії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ