Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

У Барселоні демонстранти звели на вулицях барикади та підпалили декілька авто

17 жовтня, 2019 - 10:57
Фото Reuters

У ніч на четвер у Барселоні загострилися зіткнення між поліцією і прихильниками незалежності Каталонії. На кадрах з місця подій видно, що на центральних вулицях міста горять автівки і сміттєві баки.

Про це повідомляє ВВС.

"Протистояння загострилося після того, як минулої ночі затримали 51 протестувальника. Голова уряду Каталонії - так само, як і засуджені лідери руху за незалежність регіону - закликав припинити насильство. Уряд розглядає усі можливі варіанти розвитку подій, - йдеться в повідомленні.

Поліцейські повідомляють, що протестувальники використовують "коктейлі Молотова". Демонстранти знову звели на центральних вулицях барикади та підпалили декілька автомобілів. Є постраждалі, але їхня точна кількість поки не відома.

Раніше, вдень у середу демонстранти заблокували залізничні шляхи та інший транспорт. За даними місцевих ЗМІ, більшість протестувальників.

Безлади ввечері у середу також відбувалися в Жироні, Ллейді, Таррагоні та інших містах Каталонії.

Каталонські політики, як і раніше засуджені лідери руху за незалежність Каталонії, закликали протестувальників припинити насильство. Виконувач обов'язків прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчес заявив, що уряд країни готовий до рішучих дій. "Каталонці та іспанське суспільство мають знати, що уряд розглядає усі можливі сценарії", - сказав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: BBC

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ