Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Залучати інтернів до боротьби з коронавірусом можна лише під керівництвом лікарів, - Степанов

17 жовтня, 2020 - 19:42
Фото МОЗ

Лікарі-інтерни або студенти 5-6 курсів можуть бути залучені до боротьби з COVID-19, але виключно під керівництвом фахівців.

На цьому наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Укрінформ.

«У нас дійсно достатньо напружена ситуація з кількістю людей, які госпіталізуються, і зрозуміло, що збільшиться навантаження на наших лікарів, які працюють в лікарнях, в реанімаційних відділеннях. І ми розглядаємо таку можливість, у нас є чітке розуміння, в який спосіб і як саме ми можемо додатково залучати або лікарів-інтернів, або студентів 5-6 курсів», - сказав він.

Водночас він наголосив, що кваліфіковану медичну допомогу можуть надавати виключно спеціалісти – лікарі, які закінчили медичний університет, пройшли відповідну інтернатуру.

Ані лікарі-інтерни, ані студенти медичних університетів не є такими спеціалістами. «Можливість залучення лікарів-інтернів існує, але їх робота може бути виключно під керівництвом лікаря. В інший спосіб це неможливо», - запевнив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ