Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Укрзалізниця надала 23 млн грн мобілізованим залізничникам

17 листопада, 2016 - 16:46
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

З початку проведення антитерористичної операції "Укрзалізниця" спрямувала понад 23 млн грн на допомогу мобілізованим і пораненим у зоні АТО залізничникам. Про це повідомляє УНН з посиланням на  прес-службу "Укрзалізниці".

"З початку проведення антитерористичної операції Укрзалізниця загалом надала понад 23 млн грн допомоги мобілізованим і пораненим у зоні проведення АТО залізничникам, у тому числі понад 4 млн грн сім’ям загиблих працівників“, — сказано в повідомленні.

У відомстві зазначили, що за весь час проведення антитерористичної операції 2409 працівників галузі вже виконали свій військовий обов’язок перед державою і повернулися на постійне місце роботи, а в січні — жовтні 2016 року — 956 працівників ПАТ "Укрзалізниця", при цьому АТО 49 залізничників загинули під час бойових дій. На даний час військову службу в АТО проходить 1151 залізничник із 3618, які були мобілізовані за період із 2014 року.

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...