Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Церкви Європи передали 16 млн євро постраждалим на Донбасі

17 листопада, 2018 - 19:12
Фото: catholic.by

На допомогу постраждалим від воєнних дій на Сході країни за ініціативи Святішого Отця Папи Фрациска в Європі проведено акцію "Папа для України".

Як сказав під час прес-конференції Апостольний Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті, загалом на акції зібрано 16 мільярдів євро, передає Укрінформ.

«Папа хотів, щоб спосіб, яким би розподіляли цю допомогу, був особливим. З вікна свого апостольського палацу під час молитви «Ангел Господній» в одну неділю Папа сказав, що буде проведений збір... Збір (коштів - ред.) був проведений в усіх церквах Європи. І результат був дуже щедрим: понад 11 млн євро, до яких Папа Римський доклав ще 5 млн зі своїх особистих фондів. І цю суму кожен місцевий єпископ передав до нунція даної країни, нунції передали ці суми до Риму, і потім ця сума була передана нам. І протягом усього періоду ця сума прозподілялася чи призначалася з дозволу Його Еміненції кардинала Тарксона», - зазначив Гуджеротті.

Він наголосив, що акція «Папа для України» була проголошена для того, щоб українці не почувалися самотніми та покинутими, і була направлена на тих, хто є жертвами війни на Сході.

Новини партнерів

Loading...