Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

Ще один свідок підтвердив зв'язок між затримкою допомоги Україні та справою проти Байдена

17 листопада, 2019 - 10:22
Фото CNN

Затримка військової допомоги Україні була пов'язана з намаганням адміністрації Білого дому досягти початку розслідування щодо колишнього віце-президента Джо Байдена та його родини.

Про це йдеться в оприлюднених свідченнях співробітника Ради національної безпеки Сполучених Штатів Америки Тіма Моррісона, передає Reuters.

Так, під час закритих свідчень в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа Моррісон розповів, що затримка військової допомоги дійсно була пов'язана з розслідуванням щодо Байдена, почати яке вимагали від української влади.

Однак Моррісон заперечив, що у липневій телефонній розмові між Трампом та українським президентом Володимиром Зеленським були порушення. Він додав, що не помітив у розмові президентів нічого незаконного.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США оприлюднили свідчення помічниці з зовнішньої політики віце-президента Дженніфер Вільямс. Помічниця Майка Пенса під час свідчень в Конгресі критикувала телефонну розмову Трампа з Зеленським та назвала її "недоречною".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ