Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Балога сподівається, що Янукович не повторить стратегічну помилку Богдана Хмельницького

17 грудня, 2012 - 17:20
Фото з архіву "Дня"

Екс-очільник МНС України, народний депутат Віктор Балога висловив надію, що президент Віктор Янукович 18 грудня в Москві не підпише доленосні для України документи з Митним союзом. Про це він розповів у інтерв'ю "Главкому".

"Чого хоче президент? Якщо він хоче бути в Європі і стати людиною, яка привела Україну до ЄС, то його ім'я золотими літерами запишуть в історію. Якщо президент хоче підписати Переяславську угоду-2 і повторити стратегічну помилку Богдана Хмельницького, то це вже ми проходили. Я вважаю, що Віктор Янукович добре подумає, чи потрібно це робити", - зазначив Балога.

На його переконання та сподівання, Янукович навряд чи підпише політичну угоду з Митним союзом.

"Одна справа поставити свій підпис під торгівельно-економічними угодами, а інша - під політичними. Не вірю, що президент в Москві підпише політичну угоду", - сказав депутат.

Завтра Віктор Янукович відбуває з офіційним візитом до Москви, де, за інформацією ЗМІ, має підписати певні документи, що стосуються Митного союзу. 12 грудня під час першого засідання Верховної Ради 7-го скликання у своєму відеозверненні до депутатів президент зазначив, що Україна поступово приєднуватиметься до правил Митного союзу.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...