Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

ЄС збільшить підтримку регіонів України, які постраждали від дій РФ

17 грудня, 2018 - 16:23
Фото з сайту: https://www.ukrinform.ua
Європейський Союз завжди стоятиме поряд із народом України у важкі часи і зважає на шляхи подальшого збільшення допомоги регіонам країни, які постраждали внаслідок дій Росії в Азовському морі.

Про це у понеділок під час прес-конференції за підсумками 5-го засідання Ради Асоціації ЄС-Україна заявила Високий представник ЄС Федеріка Могеріні, передає Укріфнорм.

"Ми розглядаємо, як ми можемо ще більше підтримати регіони України, які постраждали внаслідок ескалації в Азовському морі, включаючи програму у 50 мільйонів євро, яку ми щойно започаткували для Сходу України, і через інші ініціативи, зокрема, у співпраці з Європейським інвестиційним банком", - сказала Високий представник ЄС.

Вона нагадала, що Євросоюз продовжує також надавати допомогу людям, які постраждали внаслідок ескалації на Сході України.

"Ми також продовжуємо і продовжуватимемо у майбутньому надавати гуманітарну допомогу цивільному населенню на Сході України. Лише минулого четверга додаткові 4 мільйони євро були виділені з цією метою", - нагадала Могеріні.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ