Наша перемога — це перемога нашої ідеї, повне її здійснення.
Степан Бандера, український політичний діяч, лідер ОУН

У парламенті Британії ухвалили закон про Brexit

18 січня, 2018 - 09:56
Фото Reuters

Нижня палата британського парламенту - Палата громад - увечері в середу, 17 січня,  ухвалила закон про вихід країни з Європейського Союзу. Він був підтриманий 324 голосами, 295 депутатів висловилися проти. Тепер законопроект повинна розглянути Палата лордів.

Закон має на меті припинення дії законодавства ЄС у країні, зокрема, в таких сферах, як захист прав споживачів та права найманих працівників. Також цим законом багато європейських норм переносяться в британське законодавство, аби уникнути хаосу, повідомляє агентство Reuters. Нагадаємо, вихід Великобританії зі складу ЄС, згідно із планами уряду країни, повинен відбутися наприкінці березня 2019-го року.

Тим часом корпорація Facebook Inc. пообіцяла провести детальніше розслідування можливого впливу Росії на результати референдуму про вихід Великобританії з ЄС, повідомили в комітеті із цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту Палати громад британського парламенту.

Законодавці були незадоволені попереднім розслідуванням, яке виявило лише випадки використання платної реклами вартістю не більше 97 центів за оголошення напередодні голосування по Brexit. Вони мали стосунок до роботи російського "Агентства інтернет-досліджень", яке називають "фабрикою тролів".

Нагадаємо, 15 грудня лідери 27 країн Євросоюзу визнали достатній прогрес у переговорах з Великобританією щодо Brexit. Також вони під час саміту в Брюсселі ухвалили настанови щодо другої фази переговорів.

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...