У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Італійська авіакомпанія відкриває рейси з Харкова до Рима та Мілана

18 січня, 2019 - 11:21
Фото: espreso.tv

Італійська лоукост-авіакомпанія Ernest Airlines відкриває рейси з Харкова до Рима та Мілана.

Презентація нових авіамаршрутів відбулася напередодні в одному з готелів міста, повідомляє прес-служба Харківської  обласної державної адміністрації на офіційному сайті.

"З 12 березня відлетіти до обох італійських міст з аеропорту "Харків" можна буде тричі на тиждень. Нові сполучення – це чергове підтвердження того, що Харківська область рухається у напрямку економічної інтеграції з ЄС. І те, що пасажирообіг харківського аеропорту зріс за рік на 19%, – це показник того, що Харківщина приваблива і для туристів, і для бізнесу", – зазначив на презентації директор департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської ОДА Андрій Колос.

За його словами, відкриття прямих рейсів з Харкова й надалі сприятиме розвитку міжнародних зв’язків.

Як наголосив генеральний директор аеропорту "Харків" Володимир Васильченко, спільна робота представників летовища, керівництва Ernest Airlines та ХОДА над відкриттям нових рейсів триває.

За словами директора з продажів і маркетингу Ernest Airlines Массімо Ді Перна, є впевненість у тому, що прямі рейси з Харкова сприятимуть посиленню уваги італійців до регіону.

"Ми прийняли таке рішення, тому що віримо у ваш регіон і бачимо перспективи для розвитку відносин. Впевнений, що наші рейси – це не тільки гарна можливість для туристів, а й додаткова можливість для Харківщини представити себе Європі", – підкреслив представник Ernest Airlines.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!