Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

В одного з українських моряків у Москві не відновлюється поранена рука

18 січня, 2019 - 17:40

Українського моряка Василя Сороку у СІЗО в Москві відвідав адвокат Сергій Бадамшин

Про це адвокат написав в Facebook.

"Поранена рука так і не відновлюється. Болить. Набряк не спав. Залишилися осколки. Мене засмучує безвідповідальність деяких лікарів. Попри неодноразові звернення, не надано рекомендації щодо реабілітації й відновлення. Медична документація за заявою не надана. Невропатолог, якого за заявою запросили на консультацію: "О, а що у вас з рукою? Перелом є?" Потрібно обстеження, вирішення питання щодо операції й реабілітації", — розповів адвокат.

За його словами, настрій у Василя Сороки "бойовий і позитивний". А після судового процесу в Лефортовському суді Москви настрій став ще позитивнішим. 

"Каже, "якщо я не можу поміняти те, що відбувається, то можу змінити ставлення до подій", — навів слова Сороки захисник.

Також, за словами Бадамашина, в СІЗО Василю пояснили, що телевізор в камеру не дають через відмову співпрацювати з операми ФСБ. 

"Я його тільки привітав, тому що вважаю російське телебачення витонченим видом тортур", — додав адвокат.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ