Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Заступник директора департаменту Харківської міськради підозрюється в розтраті майна майже на 2 мільйони гривень

18 січня, 2020 - 21:25
Фото з архіву "Дня"

Заступник директора департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради підозрюється в розтраті майна на користь приватної фірми в період з 2017 до 2019 року загальною сумою майже 2 млн. грн.

"Під час виконання товариством з обмеженою відповідальністю робіт за договорами з капітального ремонту транспортних споруд (мости) на проспекті Льва Ландау, шляхом списання зворотною сумою відходів від фрезерування асфальтобетонного покриття за ціною значно нижче ринкової, було завдано значних матеріальних збитків", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Заступнику директора департаменту оголошено про підозру за ч.ч. 2, 3, 4, 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ