Нехай наповнить душу святе прагнення не задовольнятися посереднім, а стреміти до найвищого і з усіх сил намагатися його досягнути — адже можемо, коли захочемо!
Джованні Піко делла Мірандола, італійський мислитель та філософ епохи Відродження, представник раннього гуманізму

Білорусь позбавили права проведення Чемпіонату світу з хокею

18 січня, 2021 - 19:32
Фото: iihf.com

Міжнародна федерація хокею (IIHF) позбавила Білорусь права проведення Чемпіонату світу з хокею у 2021 році. Рада федерації ухвалила відповідне рішення після уважного та ретельного розгляду ситуації в Білорусі.

Про це йдеться у заяві на сайті IIHF, передає РБК-Україна.

Як наголосили в IIHF, федерація несе відповідальність за всіх учасників чемпіонату і, якщо федераціі має сумніви щодо безпеки гравців, офіційних персон, глядачів та ЗМІ, то вона має право відкликати чемпіонат з країни, що його приймає.

Тому, після комплексної перевірки, зустрічі з урядом Білорусі та незалежної експертної оцінки, Рада федерації вирішила перенести чемпіонат з Білорусі.

"Дуже шкода, що довелося скасувати заявку на спільне проведення чемпіонату в Мінську та Ризі", - сказав президент IIHF Рене Фезель.

Найближчим часом федерація має вирішити, хто буде проводити чемпіонат замість Білорусі. Водночас, як пише Delfi, Латвійська федерація хокею повідомила IIHF, що готова провести у себе весь чемпіонат світу. Керівництво федерації Латвії висловило готовність прийняти всі 16 команд, а не тільки дві підгрупи, як планувалося спочатку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ