Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

Львів’яни вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ

18 січня, 2021 - 15:30
Фото автора

Сьогодні під стінами Львівської облдержадміністрації відбулася акція протесту проти підвищення ціни на газ для населення. Люди прийшли на протест не зважаючи навіть на досить морозну погоду.

«Головне послання, яке ми вимагаємо від нашої облдержадміністрації - це ініціатива, щоб газотранспортні та електромережі передали на баланс обласної ради, в новоутворені комунальні підприємства. Слід встановити врегулювання з видобутком і транспортуванням в регіоні і вже на основі цього знижувати ціну», - заявив організатор акції Іван Спринський.

Те, що на період карантину ціну для побутових споживачів влада знизила до 6,99 грн. за кубометр учасники акції вважають спекуляцією. Адже це буде тимчасове явище, яке не вирішить проблему загалом.

Люди запевнили, що допоки газ та електрика будуть в приватній власності, вони виходитимуть на вулиці з протестами. Бо лише повернення цих галузей в комунальну власність зможе вирішити дану проблему.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ