Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Туреччина залучила два гелікоптери до пошуку українських моряків

18 січня, 2021 - 09:36
Фото Reuters

Два вертольоти залучені у понеділок, 18 січня, до пошуків ще п’ятьох моряків з українського суховантажу Arvin, який затонув напередодні біля берегів турецької провінції Бартин.

Про це передає Укрінформ з посиланням на повідомлення віцегубернатора провінції Бартин Абдуллу Акдаша під час зустрічі з послом України в Туреччині Андрієм Сибігою, яка відбулася в державній міській лікарні провінції Бартин пізно ввечері в неділю, 17 січня.

«У пошуково-рятувальній операції, яка буде відновлена о 8 ранку за місцевим часом (07.00 - за київським), буде залучено два гелікоптери - один зі складу Берегової охорони, один - ВМС Туреччини», - сказав Акдаш. 

Своєю чергою Сибіга подякував керівництву турецької провінції, рятувальникам та медикам за надання оперативної та професійної допомоги українським морякам.

Ситуацію, окрім погодних умов, ускладнює ще й те, що в районі, де затонуло судно, немає берегової лінії, - є скелі.

Врятованих моряків у понеділок опитає прокурор. Турецькі медики також зазначають, що стан здоров’я моряків задовільний, їх планують сьогодні виписати з лікарні. З ними в Бартині перебуває консул України в Анкарі Андрій Білик. Крім того, буде проведене впізнання тіла одного із загиблих моряків.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ