Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

В Україні стартував міжнародний флешмоб "Global Lesya Ukrainka 2021"

18 січня, 2021 - 20:12
Фото: zt.suspilne.media

У Житомирі стартував міжнародний флешмоб "Global Lesya Ukrainka 2021" – онлайн-захід, присвячений 150-річчю від дня народження поетеси та драматургині Лесі Українки.

Мета флешмобу – вшанувати пам'ять Лесі Українки та привернути увагу до її творчості. Для участі у заході потрібно записати відео з читанням твору письменниці або зробити фото на фоні пам'ятника чи на вулиці, яка носить Лесине ім'я, та опублікувати це у мережі Facebook із хештегом "GlobalLesyaukrainka2021", повідомляє Суспільне Житомир.

У Житомирі одними з перших до флешмобу долучилися читачі та працівники музично-театральної бібліотеки. Школярка Валерія Котенко підготувала поезію Лесі Українки "Фантазія":

Бібліотекарка Людмила Ходаківська під час флешмобу читала вірш Лесі Українки "До мого фортеп'яно":

"Для нас це дуже важливо. Вона – наша землячка. Ми повинні пам'ятати і популяризувати Лесю Українку".

За словами керівниці музично-театральної бібліотеки Житомира Наталії Журбей, бібліотекарі підготували багато заходів, присвячених ювілею поетеси, які проходитимуть упродовж року:

"Це – тематичні полички, вечори, музично- літературні вечори, флешмоби. Сьогодні ми хочемо долучитися до міжнародного онлайн-флешмобу і вшанувати видатну поетесу Лесю Українку, нашу землячку".

Леся Українка народилася 25 лютого 1871 року у Новограді-Волинському. Взяти участь у флешмобі, присвяченому її творчості, можна до кінця 2021 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ