Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Польща наближається до успіху в питанні постійної бази США над Віслою

18 лютого, 2019 - 16:32
Фото: Reuters

Польща наближається до успіху в питанні постійної бази США над Віслою.

У Мюнхені під час конфренції з безпеки, міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак обговорював це питання з конгресменами з Комітету оборони Сенату США, передає Польське радіо.

Міністр Блащак стверджує, що в Конгресі США є велике розуміння цієї ідеї. Міністр наголосив, що переговори вийшли на фінішну пряму:

«Ми говоримо про продробиці. На мій погляд, ми знаходимося на правильному шляху, щоб досягти успіху, це підтверджує моя розмова з Патріком Шенаганом, але, це, звичайно, процес і я не хотів би визначати дату закінчення цього процесу. Ми на правильному шляху, атмосфера дуже позитивна, я гадаю, ми досягнемо успіху», - заявив міністр оборони Польщі під час розмови з журналістами.

Зусилля польської влади зі створення постійної військової бази США в Польщі тривають багато місяців, але після того, як президентом США став Дональд Трамп, переговори пришвидшилися.

Нині у Польщі розміщено приблизно тисяча американських солдатів. Вони перебувають над Віслою згідно з рішенням саміту НАТО в 2016 році в рамках зміцнення т.зв. східного флангу НАТО. У Східній Європі існує також додаткова бригада, яка складається з п’яти тисяч солдатів США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ