Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

Україна подала до ЄСПЛ додаткову заяву щодо медичної допомоги полоненим РФ морякам

18 лютого, 2019 - 14:50
Фото: Reuters

Міністерство юстиції України подало до ЄСПЛ додаткову заяву щодо українських моряків з вимогою надати їм медичну допомогу та перемістити до медзакладів.

Про це сказав міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у понеділок, передає Укрінформ.

Зокрема, він повідомив, що заяву з вимогою дотримуватись 39 правила, (заборона вчиняти дії, які можуть призвести до завдання непоправної або суттєвої шкоди життю та здоров'ю) передали ЄСПЛ у п'ятницю. Мін'юст вимагає щоб українським морякам надали медичну допомогу і перевели в медичні заклади. "Ми вимагаємо, щоб цими медичними закладами були установи України", - додав Петренко.

Він уточнив, що додаткова заява подана до ЄСПЛ додатково "до 5 великих міждержавних справ до Росії".

На сьогодні у провадженні Європейського суду з прав людини перебуває 5 справ України проти Росії, а саме: "Україна проти Росії (щодо Криму)" щодо порушень прав людини на території АР Крим внаслідок анексії РФ; "Україна проти Росії (щодо Донбасу)" щодо порушень прав людини на окремих територіях Донецької та Луганської областей; "Україна проти Росії" стосовно фактів викрадення на території Донецької та Луганської областей дітей-сиріт та дітей-інвалідів представниками терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР" та їх незаконного переміщення на територію Росії; "Україна проти Росії" щодо порушення Росією прав українських політичних в’язнів та "Україна проти Росії" щодо захоплених українських моряків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ