Високо піднімаються ті дерева, у яких глибоке коріння.
Фредерік Містраль, провансальський поет і лексикограф, лауреат Нобелівської премії з літератури 1904 року

Україна подала до ЄСПЛ додаткову заяву щодо медичної допомоги полоненим РФ морякам

18 лютого, 2019 - 14:50
Фото: Reuters

Міністерство юстиції України подало до ЄСПЛ додаткову заяву щодо українських моряків з вимогою надати їм медичну допомогу та перемістити до медзакладів.

Про це сказав міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у понеділок, передає Укрінформ.

Зокрема, він повідомив, що заяву з вимогою дотримуватись 39 правила, (заборона вчиняти дії, які можуть призвести до завдання непоправної або суттєвої шкоди життю та здоров'ю) передали ЄСПЛ у п'ятницю. Мін'юст вимагає щоб українським морякам надали медичну допомогу і перевели в медичні заклади. "Ми вимагаємо, щоб цими медичними закладами були установи України", - додав Петренко.

Він уточнив, що додаткова заява подана до ЄСПЛ додатково "до 5 великих міждержавних справ до Росії".

На сьогодні у провадженні Європейського суду з прав людини перебуває 5 справ України проти Росії, а саме: "Україна проти Росії (щодо Криму)" щодо порушень прав людини на території АР Крим внаслідок анексії РФ; "Україна проти Росії (щодо Донбасу)" щодо порушень прав людини на окремих територіях Донецької та Луганської областей; "Україна проти Росії" стосовно фактів викрадення на території Донецької та Луганської областей дітей-сиріт та дітей-інвалідів представниками терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР" та їх незаконного переміщення на територію Росії; "Україна проти Росії" щодо порушення Росією прав українських політичних в’язнів та "Україна проти Росії" щодо захоплених українських моряків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...