Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Німеччина заявляє про непричетність до мюнхенських "12 кроків"

18 лютого, 2020 - 16:50
Фото: securityconference.org

МЗС Німеччини заявляє про непричетність до скандального документа "12 кроків до більшої безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", який був оприлюднений на сайті Мюнхенської безпекової конференції.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Федеральне міністерство закордонних справ ФРН.

"Ми взяли до уваги документ, представлений Євроатлантичною керівною групою з безпеки (Euro-Atlantic Security LeadershipGroup) на Мюнхенській безпековій конференції. Федеральний уряд не брав участі в його розробці та не був про це повідомлений заздалегідь", - заявили в МЗС.

У Берліні також закликають всі сторони конфлікту на Сході України дотримуватися режиму припинення вогню, погодженого в грудні лідерами країн "нормандської четвірки".

"Федеральний уряд закликає дотримуватися узгодженого режиму припинення вогню та подальшої деескалації відповідно до рішень нормандського саміту в Парижі та імплементації Мінських угод", - відповіли Укрінформу на прохання прокоментувати загострення ситуації на Сході України.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ