Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Парад надій-2020 збирає кращих з танців у столиці

18 лютого, 2020 - 13:41

7-8 березня столичний виставковий центр «АККО Інтернешнл», що на проспекті Перемоги, 40-Б, прийматиме ХХХІ фестиваль зі спортивного танцю «Парад надій 2020». Організатори двуденного змагання -  Школа танців Федорчук. Захід відбувається за підтримки Групи компаній "Фокстрот" за особистиого сприяння Геннадія Виходцева.

Організатори очікують, що у турнірі візьмуть участь близько 2000 спортсменів з України та інших країн. Протягом 2-х днів буде розіграно 300 комплектів медалей у латино-американській та європейській програмах між учасниками від ювеналів у віці 8 років до  спортсменів категорії «Сеньйори» у віці від 55 років. Цікавою буде категорія Pro Am, де на паркет вийдуть пари у складі тренера та учня.

Як і в минулі роки, Парад розіграє "Кубок Фокстроту" на краще виконання однойменного танцю. У 18-й раз бренд «Фокстрот» нагородить тих, хто найкраще розуміється на ритмах, пластиці та малюнку однойменного танцю. Подібний кубок розігрується лише на «Параді надій», аналогів в Україні і світі йому, як говорять організатори, немає.

 –  Танець Фокстрот вважається найелегантнішим танцем європейської програми, - розповідає Валентина Федорчук, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю в Україні, заслужена тренерка України та засновниця міжнародних змагань «Парад надій». - Я вдячна нашим партнерам за можливість включити в програму фестивалю змагання за Кубок Фокстроту, яких немає на жодному іншому турнірі з бальних танців.

–  Традиційно Парад надій відкриває весну для усіх поціновувачів танцю як спорту та мистества, - ділиться очікуваннями від майбутнього свята генеральний директор ГК Фокстрот Геннадій Виходцев, генеральний партнер турніру протягом 18 років. – Ми підтримуємо розвиток спортивних танців в Україні й пишаємося, що досягли повноліття нашого партнерства з турніром.  – Цьогоріч  маємо 18 років щирої дружби та підтримки відомого танцювального фестивалю.

Усі два дні виконання танців латиноамериканської та європейської програми оцінюватиме бригада кваліфікованих суддів. До суддівства залучені експерти з України, Великої Британії, Італії, Німеччини, Польщі, Молдови. Ось тільки декілька зірок з суддівської бригади Параду надій - Джоана Леуніс, Грехем Освік, Алекс Іванець (Велика Британія), Емануеле Солді та Еліза Насато (Італія), Стефан Осенкоп та Гаральд  Фрам з Німеччини, Світлана Касьянова (Молдова), Януш Бялий (Польща) та інші.

За роки буття «Параду надій»  організатори сформували традицію – кожен учасник має бути щасливим та відміченим подарунками. Тому вже на старті, коли учасники довжелезною колоною входять та шикуються у танцювальній залі, вони отримують подарунки –напої від ТМ «Садочок» від компанії ПепсіКо в Україні. Про менших танцюристів завжди дбає добрий партнер, виробник м’яких іграшок ТМ «Гулівер Країна», який надасть  сувеніри для переможців категорії «ювенали 1» и ювеналіи-2». А для категорії спортсменів «молодь» та «дорослі»  свої привітання готує ТМ Секунда – партнер точного часу.

Інформаційну підтримку забезпечують давні медіапартнери «Параду надій» - головний партнер - медіа холдінг OBOZREVATEL, всеукраїнська газета  «День»,  всеукраїнська газета  «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» та онлайн видання для активних людей «Рубрика».  Новини про фестиваль будуть доступні  на сайті головного новинного партнера «Телеканал “Прямий”.

 До речі, медійні партнери вирішили  підтримати турнір не лише інформаційно й створили медіажюрі: 7 березня вони оберуть декілька пар, що вразять їх своїми грацією, образом, волею до перемоги. Так нагороджених стане ще більше!

Промо-партнерство здійснює PR-агентство BeMyMedia. Переглянути  щоденник фестивалю, список учасників та суддів організатори пропонують на офіційній сторінці FB @ParadNadejd

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ