Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Українська легкоатлетка виборола "золото" змагань у Франції

18 лютого, 2020 - 14:49
Фото uaf.org.ua

Українка Ольга Ляхова стала переможницею міжнародного легкоатлетичного турніру Валь-д’Уаз в Обонні (Франція).

Ольга Ляхова здобула "золото" змагань у Франції на дистанції 800 метрів, яку вона подолала за 2.03,91 хв.

Про це повідомляє пресслужба ФЛАУ.

Змагання в Обонні стали для української спортсменки другими у Франції за останній тиждень. 14 лютого вона посіла 4 місце на турнірі у Валь-де-Рей із результатом 2.04,28 хв.

Бронзову нагороду у стрибках у висоту з результатом 1,88 м виборола Аліна Шух.

Ганна Чубковцова показал третій результат (8,45 с) на дистанції 60 м з бар’єрами. Яна Качур фінішувала четвертою у забігу на 60 м (7,65 с ).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!